ALFIN, spol. s r.o. Logo

ALFIN, spol. s r.o.

Maršála Žukova 1865/17
43401 Most
Ústecký kraj - Czech Republic
Display phoneSend an emailWebsite
0.0
No ratings
Modified by the user on21/01/2019
In Most, Infobel has listed 4 registered companies. These companies have an estimated turnover of € 31,452 and employ a number of employees estimated at 4. The company best placed in Most in our national ranking is in position #30 in terms of turnover.
Map
Images
 • ALFIN, spol. s r.o.
 • ALFIN, spol. s r.o.
 • ALFIN, spol. s r.o.
 • ALFIN, spol. s r.o.
 • ALFIN, spol. s r.o.
About us


Hledáte spolehlivou účetní firmu či kvalitního daňového, finančního nebo ekonomického poradce? Kontaktujte naši firmu. Firma Alfin poskytuje ekonomické a poradenské služby již od roku 1992. S týmem 15 profesionálů a více než dvacetiletou praxí zajišťujeme odborné vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství a kompletní ekonomické a poradenské služby pro firmy českých i zahraničních vlastníků. Komunikace probíhá i v němčině nebo v angličtině. Nabízíme vedení účetnictví pro podnikatelské subjekty i neziskové organizace, včetně zpracování daňových přiznání. Zpracování personální a mzdové agendy. Daňové poradenství, včetně zastupování na základě plné moci. Zpracování Studií proveditelností (dotace EU). Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami. Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR. Více informací o nás najdete na našich www stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

Keywords

účetnictví

daňová evidence

likvidace firmy

rekonstrukce účetnictví

mzdy

právní poradenství

ekonomické poradenství

mzdové účetnictví

vedení účetnictví

mzdová agenda

daňové poradenství

účetnictví Most

mzdy Most

mzdová agenda Most

Opening hours description
  Payment method
  Services
  vedení účetnictví, mzdové účetnictví a mzdová agenda, daňové poradenství a zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, studie, analýzy a výstupy pro management, školení a lektorská činnost, hodnocení ekonomické efektivnosti investic, likvidace společností, komunikace v němčině i angličtině

  Other businesses in the same area

  Increase the visibility and hits of your company right now !
  Add my company
  Information available on the internet
  ALFIN, spol. s r.o.
  Information available on the internet